sportpagina

 veldloop don bosco 9 oktober:

3de lj meisjes 71 deelnemers

Laure QUARTIER 22ste

4de lj meisjes

5de lj meisjes 58 deelnemers

Marie QUARTIER 18de

3de lj jongens 124 deelnemers

Esteban SNOEK 105ste

4de lj jongens

Mauro SOENEN 79ste

5de lj jongens 132 deelnemers

Zakaria MANDILI 129 ste

1ste leerjaar meisjes

1ste leerjaar jongens

Waltenier Cesar 17de

Lemant Quinn 35 ste

2de leerjaar meisjes

ABOURRAGHOUA El Ouad Soukena 18de

2de leerjaar jongens

3de leerjaar meisjes

Kabbani Ghazal 7de

3de leerjaar jongens

Vanderbeke Jari 6de

Demeyere Vic 7de

Snoek Esteban 10de

4de leerjaar meisjes

4de leerjaar jongens

Dermaut Mathis 5de

Soenen Maura 11de

Morel Thibo 18de

5de leerjaar meisjes

5de leerjaar jongens

Kabbani Mohammed 11de

Gonce Aurelien 21ste

Mandili Zakaria 22ste

6de leerjaar meisjes

6de leerjaar jongens

Veldloop Menen 18 september

3de leerjaar meisjes 62 deelnemers

QUARTIER Laure   21ste

KABBANI Ghazal   37ste

3de leerjaar jongens 114 deelnemers

VANDERBEKE Jari 47ste

SNOEK Esteban 85ste

4de leerjaar meisjes 74 deelnemers

COUCKUYT Maeva 50ste

4de leerjaar jongens 109 deelnemers

DERMAUT Mathis 11de

SOENEN Mauro 49ste

MOREL Thibo

5de leerjaar meisjes 60 deelnemers

QUARTIER Marie 13de

5de leerjaar jongens 110 deelnemers

KABBANI Mohammed 27ste

PAUWELS Logan 96ste

MANDILI Zakaria 98ste

GONCE Aurélien 99ste

 veldloop menen 18 september 2019  
   


 

1ste leerjaar meisjes 54 deelnemers:

CLAERHOUT Stien33e

EVERAERT Lina:47e

jongens 1ste leerjaar: 83 deelnemers

MOREL Axel 7e

KAJJA Marwan 67e

VANDECASTEEELE Timothée 76e

2de leerjaar meisjes: 78 deelnemers

QUARTIER Laure 3e

PAUWELS Celia 23e

DE WINTER Nora 28e

WALTENIER Juliette 29e

KABBANI Ghazal 40e

DE WINTER Oona 78e

2de leerjaar jongens 105 deelnemers

DEMEYERE Vic 18e

MAES Andreas 28e

LONCKE Senne 29e

VERNIEST Louis 47e

TERRYN Basile 48e

PROVOIST Cas 57e

DE VOCHT Gust 69e

VERMEERSCH Kyllian99e

VERMEERSCH Liam 101e

 

4de leerjaar meisjes 80 deelnemers

MOREL Typhaine 15e

QAURTIER Marie 51e

4de leerjaar jongens 125 deelnemers

VERHAEGHE Shaun 48e

VERHAEGHE Ethan 72e

DE VOCHT Elias 96e

HELEWAUT Jasper 114e

GONCE Aurélien 115e

MANDILI Zakaria 122e

 

5de leerjaar jongens 110 deelnemers

MAES Elias 42e

loopcross Don Bosco 10 oktober 2018

 

3de leerjaar jongens : 154 deelnemers

DERMAUT Mathis: 15e

VANHOLLEBEKE Louis: 33e

SOENEN Mauro: 50e

MOREL Thibo: 67e

4de leerjaar meisjes: 78 deelnemers

QUARTIER Marie: 15e

4de leerjaar jongens: 137 deelnemers

VANHOLLEBEKE Cody: 37e

DEHERPION Matéo: 41e

VERHAEGHE Shaun: 44e

VERHAEGHE Ethan: 59e

DE VOCHT Elias:110e

HELEWAUT Jasper: 124e

MANDILI Zakaria: 136e

5de leerjaar meisjes: 81 deelnemers

SOENEN Yana: 51e

5de leerjaar jongens: 107 deelnemers

MAES Elias: 30e

PROFICIAT AAN ALLE DEELNEMERS

 

Uitslag loopcross Menen 19 september 2018

3de leerjaar meisjes- 71 deelnemers:

COUCKUYT Maeva 67e

3de leerjaar jongens - 127 deelnemers:

DERMAUT Mathis 7e / VANHOLLEBEKE Louis 27e/ MOREL Thibo 35e/ SOENEN Mauro 63e/ LONCKE Liam 76e

4de leerjaar jongens - 132 deelnemers:

DEHERPION Mateo 22e/ VANHOLLEBEKE Cody 34e: VERHAEGHE Shaun 35e/ KABBANI Mohamad 36e/ DE VOCHT Elias 48e VERHAEGHE Ethan 52e/ HELEWAUT Jasper 93e/ MANDILI Zakaria 127e/ DEVLIEGER Ilias 131e/ GONCE Aurélien ?

5de leerjaar meisjes 59 deelnemers:

SOENEN Yana 34e

5de leerjaar jongens - 96 deelnemers:

MAES Elias 17e

PROFICIAT AAN ALLE DEELNEMERS 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pisteloop Menen 26 september 2018

1ste leerjaar meisjes: 30 deelnemers

EVERAERT Lina 2e

GEVAERT Pia 4e

1ste leerjaar jongens: 44 deelnemers

MOREL Axel 5e

HAXHIJEVIQ Elis 22e

VANDECASTEELE Timothee 42e

2de leerjaar meisjes: 31 deelnemers

QUARTIER Laure 6é

LEFEVER Juune 10e

PAUWELS Célia 11e

DE WINTER Nora 12e

DE WINTER Oona 20e

2de leerjaar jongens: 45 deelnemers

MAES Andreas 9e

DEMEYERE Vic 11e

TERRYN Basile 13e

DE VOCHT Gust 27e

VERMEERSCH Kyllian 32e

VERMEERSCH Liam 44e

3de leerjaar meisjes: 25 deelnemers

GHYSELINCK Tess 5e

COUCKUYT Maeve 20e

3de leerjaar jongens: 41 deelnemers

VANHOLLEBEKE Louis 7e

MOREL Thibo 13e

LONCKE Liam 16e

SOENEN Mauro 24e

4de leerjaar meisjes: 27 deelnemers

MOREL Thyphaine 1e

GEVAERT Pia 4e

QUARTIER Marie 7e

4de leerjaar jongens: 43 deelnemers

VANHOLLEBEKE Cody 3e

MAES Elias 5e

DEHERPION Matéo 6e

DERMAUT Mathis 7e

VERHAEGHE Shaun 11e

VERHAEGHE Ethan 17e

DE VOCHT Elias 23e

GONCE Aurélien 37e

HELEWAUT Jasper 38e

MANDILI Zakaria 41e

5de leerjaar meisjes: 26 deelnemers

SOENEN Yana 12e

5de leerjaar jongens: 30 deelnemers

TERRYN Sacha 14e

6de leerjaar jongens: 26 deelnemers

KABBANI Mohammed 16e

PROFICIAT MET DE TALRIJKE OPKOMST EN MET JULLIE SPORTIEVE INZET

Locatie

 

Dagindeling

  • 07.00 : Begin van de kinderopvang
  • 08.20 : Poort open
  • 08.35 : Aanvang van de lessen
  • 11.45 : Einde voormiddag
    Slaapklasje voor de kleinsten
  • 13.00 : Poort open
  • 13.15 : Aanvang van de lessen
  • 15.00 : Einde schooldag op vrijdag
  • 16.00 : Einde op ma, di en do
    Aanvang kinderopvang
  • 16.10 : Aanvang studie (ma, di en do)
  • 16.55 : Einde studie
  • 18.00 : Einde opvang op vrij
  • 18.30 : Einde opvang op ma, di en do

Log in