TREFBALTORNOOI – 22 Maart 2017

De kinderen van het 3e en 4e leerjaar behaalden een welverdiende 2e en 3e plaats op 15 ploegen.

 PROFICIAT AAN ALLE DEELNEMERS VOOR JULLIE SPORTIEVE INZET.

EINDKLASSEMENT   LOOPCRITERIUM  2016 – 2017

(Deelname aan minstens 3 loopcrossen)

3e lj. Meisjes: VANSTEENKISTE Lona – 13e plaats op 82 deelnemers.

4e lj. Jongens: VAN den BROUCKE Robin – 31e plaats op 96 deelnemers.

5e lj. Meisjes: COOPMAN Lisa – 19e plaats op 74 deelnemers.

NOUWYNCK Amelie – 23e plaats op 74 deelnemers.

6e lj. Jongens: STAELENS Alessandro – 81e plaats op 92 deelnemers.

PROFICIAT

Op Woensdag 23/11/2016 namen 12 leerlingen van 5e en 6e leerjaar deel aan het gemengd Netbaltornooi.

Binnen hun poule behaalden ze de 3e plaats op 4.

 

Proficiat voor jullie sportieve deelname.

 

ZWEMMARATHON – 16/11/2015.

Met 8 jongens van “Ons Kasteeltje en Wijkschool ’t Paradijs” zwommen we gedurende 25’ – 2150 meter.

Daarbij behaalden ze de 10e plaats op 15 ploegen.

 

Met 8 meisjes van “Ons Kasteeltje en Wijkschool ’t Paradijs” zwommen we eveneens 2150 meter gedurende 25’.

Zij behaalden de 3e plaats op 3.

 
PROFICIAT  AAN  IEDEREEN  VOOR  JULLIE  SPORTIEVE  INZET !

 

PISTELOOP  MENEN – 28/09/2016.

1e Leerjaar Meisjes (46 deelnemers)

  • VANDAMME Zoe: 19e
  • VANDENPLAS Tabatha: 23e
  • POLDERMAN Amalya: 33e
  • DA SILVA Layana: 34e
  • NOUWYNCK Estelle: 38e
  • PROVOST Jitske: 40e
  • VAN COILLIE Hélène: 41

1e Leerjaar Jongens (34 deelnemers)

  • DEMAN Lander: 2e
  • SOENEN Mauro: 19e
  • BACKELJAU Ylann:22e
  • VANHOLLEBEKE Louis: 25e

2e Leerjaar Meisjes (35 deelnemers)

  • NUYTIN Iliana: 30e

2e Leerjaar Jongens (49 deelnemers)

  • VANHOLLEBEKE Cody: 5e
  • VAN DE MEERSSCHE Sem: 8e
  • DEHERRIPON Mateo: 9e
  • HELEWAUT Jasper: 13e
  • STAELENS Kyandro: 21e
  • DE VOCHT Elias: 26e
  • PAUWELS Logan: 42e
  • GONCE Aurélien: 45e
  • MANDILI Zakaria: 47e

3e Leerjaar Meisjes (20 deelnemers)

  • VANSTEENKISTE Lona: 1e
  • SOENEN Yana: 7e
  • PROVOST Frieke: 10e

3e Leerjaar Jongens (35 deelnemers)

  • TERRYN Sacha: 16
 

4e Leerjaar Jongens (21 deelnemers)

  • VAN den BROUCKE Robin: 8e

5e LeerjaarMeisje

  • NOUWYNCK Amelie: 6e
  • COOPMAN Lisa: 4es (21 deelnemers)
  • LADRIERE Ely: 14e

5e Leerjaar Jongens (32 deelnemers)

  • NUTTIN Thomas: 30e

6e Leerjaar Meisjes (26 deelneme

  • PROVOST Geike: 24e

6e Leerjaar Jongens (28 deelnemers)

  • VANSTEENKISTE Tist: 6e
  • STAELENS Alessandro: 26e

 

PROOOOOOOOOOOOOOOOOFICIAT

LOOPCROSS   WEVELGEM – 21/09/2016.

1e Leerjaar Meisjes (55 deelnemers)

-       POLDERMAN Amalya: 24e

-       VANDAMME Zoe: 35e

-       NOUWYNCK Estelle: 36e

-       VAN COILLIE Hélène: 36e

 

1e Leerjaar Jongens (101 deelnemers)

-       DEMAN Lander: 2e

-       VANHOLLEBEKE Louis: 67e

-       BACKELJAU Ylann: 96e

 

2e Leerjaar Jongens (100 deelnemers)

-       VANHOLLEBEKE Cody: 11e

-       DEHERRIPON Mateo: 16e

-       VAN DE MEERSSCHE Sem: 37e

-       VERHAEGHE Ethan: 44e

-       STAELENS Kyandro: 71e

-       GONCE Aurélien: 90e

-       MANDILI Zakaria: 95e

-       VERHAEGHE Shaun: 100e

 

3e Leerjaar Meisjes (92 deelnemers)

-       VANSTEENKISTE Lona: 7e

 

4e Leerjaar Jongens (109 deelnemers)

-       VAN DEN BROUCKE Robin: 34e

 

5e Leerjaar Meisjes (84 deelnemers)

-       COOPMAN Lisa: 14e

-       BROUCKAERT Evy: 20

-       NOUWYNCK Amelie: 24e

-       LADIERE Ely: 67e

 

5e Leerjaar Jongens (116 deelnemers)

-       DUDA Mylan: 91e

 

6e Leerjaar Meisjes (64 deelnemers)

-       PROVOST Geike: 60e

 

6e Leerjaar Jongens (102 deelnemers)

-       VANSTEENKISTE Tist: 46e

-       STAELENS Alessandro: 96e

 

PROFICIAT AAN IEDEREEN.

SPORTACTIVITEITEN  OP  WOENSDAGNAMIDDAG.

14/09/2016 – Loopcross Menen College (Vanaf 3e leerjaar)

21/09/2016 – Loopcross Wevelgem

28/09/2016 – Pisteloop Menen

16/11/2016 – Zwemmarathon Menen (Vanaf 3e leerjaar)

23/11/2016 – Netbaltornooi (5e en 6e leerjaar)

22/03/2017 – Trefbaltornooi (3e en 4e leerjaar)

29/03/2017 – Squash Wevelgem (5e en 6e leerjaar)

26/04/2017 – Rolschaatsestafette Menen

17/05/2017 – Sammy Pret (1e en 2e leerjaar)

 

LOOPCROSS   MENEN – 14/09/2016.

3e Leerjaar Meisjes (45 deelnemers)

VANSTEENKISTE Lona: 4e

SOENEN Yana: 9e

PROVOST Frieke: 14e

 

3e Leerjaar Jongens (88 deelnemers)

TERRYN Sacha: 30e

 

4e Leerjaar Jongens (67 deelnemers)

VAN DEN BROUCKE Robin: 22e

 

5e Leerjaar Meisjes (41 deelnemers)

BROUCKAERT Evy: 12e

COOPMAN Lisa: 13e

NOUWYNCK Amelie: 16e

 

5e Leerjaar Jongens (79 deelnemers)

DUDA Mylan: 64e

NUTTIN Thomas: 69e

 

6e Leerjaar Jongens (72 deelnemers)

STAELENS Alessandro: 64e

 

PROFICIAT AAN IEDEREEN VOOR JULLIE SPORTIEVE INZET !

loopcross 16 september 2016 Menen

 

SVS – KRANT VAN WEST-VLAANDEREN – SPAARACTIE BASISONDERWIJS

 

 

ROLSCHAATSESTAFETTE – 20/04/2016.

 

5e leerjaar Jongens – Rolschaatsen – 20’ – 6 deelnemers:

Staelens Alessandro – 4e plaats – 11 ronden

5e leerjaar Meisjes – Rolschaatsen – 20’ - 8 deelnemers:

Saelens Pauline –  6e plaats – 11 ronden

6e leerjaar Jongens – Rolschaatsen – 20’ - 5 deelnemers:

Brouckaert Stijn – 3e plaats – 11 ronden

1e leerjaar Jongens – Step – 10’ - 16 deelnemers:

Deherripon Mateo – 1e plaats – 7 ronden

Gonce Aurelien – 16e plaats – 4 ronden

2e leerjaar Meisjes – Rolschaatsen – 10’ – 5 deelnemers:

Boudry Yana – 3e plaats – 5 ronden

2e leerjaar Jongens – Step – 10’ – 21 deelnemers:

Snoek Ethan – 15e plaats – 6 ronden

4e leerjaar Meisjes – Rolschaatsen – 15’ – 10 deelnemers:

Coopman Lisa – 10e plaats – 4 ronden

 

PROFICIAT AAN ALLE DEELNEMERS !

 

Winnaars  2e trekking – KW spaarpunten – Maart 2016.

BAERT Céleste

VANDERSTEENE Lander

STAELENS Kyandro

VANWIJNSBERGHE Morgan

 

Eindklassement Loopcriterium      
       
Enkel kinderen die aan minstens 3 loopcrossen deelgenomen hebben zijn opgenomen in het      
eindklassement.      
       
3e Leerjaar JONGENS 133 deelnemers    
VAN DEN BROUCKE Robin 24e plaats    
       
4e Leerjaar MEISJES 78 deelnemers    
BROUCKAERT Evy 20e plaats    
NOUWYNCK Amélie 32e plaats    
COOPMAN Lisa 34e plaats    
VAN HECKE Machteld 41e plaats    
VANDERBEKE Angie 69e plaats    
       
4e Leerjaar JONGENS 130 deelnemers    
BOUCHAMA Soufiane 71e plaats    
       
5e Leerjaar MEISJES 73 deelnemers    
BOUDRY Luna 26e plaats    
       
5e Leerjaar JONGENS 122 deelnemers    
STAELENS Alessandro 51e plaats    
       
6e Leerjaar MEISJES 81 deelnemers    
LIPPENS Bridget 23e plaats    
       
6e Leerjaar JONGENS 105 deelnemers    
VANDERSTEENE Lander 28e plaats    
HELEWAUT Sander 41e plaats    
BROUCKAERT Stijn 44e plaats    
BERTRAM Alexander 98e plaats    
       
Een super dikke proficat aan alle deelnemers      


Op woensdag 2/12/2015 namen 2 ploegen van Ons Kasteeltje en ’t Paradijs deel aan het NETBALTORNOOI voor jongens.

 

KARE 1 behaalde een 2e plaats op 8 ploegen.

KARE 2 behaalde binnen zijn poele een 3e plaats.

 

PROFICIAT

 

Op woensdag 25/11/2015 namen 2 ploegen van het  5e en 6e leerjaar deel aan het Netbaltornooi voor Gemengde ploegen.

 

KARE 1 behaalde een verdiende 3e plaats op 16 ploegen.

KARE 2 behaalde in zijn poele een 3e plaats.

 

Proficiat aan alle leerlingen voor jullie sportieve inzet.

ZWEMMARATHON – Woensdag 18/11/2015.

De kinderen van KARE 2 zwommen gedurende 25 minuten samen 2425m.

Ze behaalden daarbij een 8e plaats op 19 deelnemers.

 

De kinderen van  KARE 1  zwommen gedurende 25 minuten samen 2125m.

Ze behaalden daarbij een 13e plaats op 19 deelnemers.

 

Proficiat aan alle deelnemers voor jullie sportieve inzet.

 

WEVELGEM - 28/10/2015  
   
1e Leerjaar MEISJES 62 deelnemers
GEVAERT Pia 9e plaats
MOREL Tyhaine 59e plaats
WYSEUR Michelle 60e plaats
   
1e Leerjaar JONGENS 107 deelnemers
VAN HECKE Maarten 20e plaats
HELEWAUT Jasper 26e plaats
STAELENS Kyandro 33e plaats
VANHOLLEBEKE Cody 68e plaats
DE VOCHT Elias 69e plaats
DEHERRIPON Mateo 70e plaats
MANDALI Zakaria 87e plaats
GONCE Aurélien 88e plaats
   
2e Leerjaar MEISJES 86 deelnemers
VANSTEENKISTE Lona 5e plaats
PROVOST Frieke 43e plaats
   
2e Leerjaar JONGENS 86 deelnemers
TERRYN Sacha 54e plaats
SNOEK Ethan 67e plaats
CAMBIE Mathias 68e plaats
   
3e Leerjaar JONGENS 133 deelnemers
VAN DEN BROUCKE Robin 24e plaats
MOERKERKE Sander 26e plaats
   
4e Leerjaar MEISJES 86 deelnemers
BROUCKAERT Evy 15e plaats
VAN HECKE Machteld 28e plaats
VANDERBEKE Angie 75e plaats
   
5e Leerjaar MEISJES 77 deelnemers
MOERKERKE Faye 7e plaats
BOUDRY Luna 38e plaats
   
5e Leerjaar JONGENS 111 deelnemers
STAELENS Alessandro 96e plaats
   
6e Leerjaar MEISJES 87 deelnemers
LIPPENS Bridget 18e plaats
   
6e Leerjaar JONGENS 98 deelnemers
HELEWAUT Sander 49e plaats
BROUCKAERT Stijn 58e plaats
   
Een super dikke proficat aan alle deelnemers  
lange munte KORTRIJK - 30 september 2015  
   
3e Leerjaar JONGENS 176 deelnemers
VAN DEN BROUCKE Robin 32e
   
4e Leerjaar MEISJES 103 deelnemers
COOPMAN Lisa 57e
   
4e Leerjaar JONGENS 154 deelnemers
BOUCHAMA Soufiane 58e
   
5e Leerjaar MEISJES 94 deelnemers
MOERKERKE Faye 9e
BOUDRY Luna 24e
   
5e Leerjaar JONGENS 163 deelnemers
STAELENS Alessandro 142e
   
6e Leerjaar JONGENS 123 deelnemers
VANDERSTEENE Lander 45e
HELEWAUT Sander 72e
BROUCKAERT Stijn 85e
   
BRAVO  


PISTELOOP MENEN - 23/09/2015  
   
1e Leerjaar MEISJES 34 deelnemers
MOREL Tyhaine 1e plaats
GEVAERT Pia 3e plaats
WYSEUR Michelle 31e plaats
   
1e Leerjaar JONGENS 41 deelnemers
BOUCHAMA Morad 6e plaats
DEHERRIPON Mateo 7e plaats
DERMAUT Mathis 15e plaats
STAELENS Kyandro 17e plaats
HELEWAUT Jasper 21e plaats
DE VOCHT Elias 23e plaats
VERHAEGHE Ethan 28e plaats
CAMPE Enzo 29e plaats
MANDALI Zakaria 37e plaats
GONCE Aurélien 38e plaats
VERHAEGHE Shaun 40e plaats
   
2e Leerjaar MEISJES 33 deelnemers
VANSTEENKISTE Lona 1e plaats
SOENEN Yana 10e plaats
PROVOST Frieke 11e plaats
VANDECASTEELE Louane 33e plaats
   
3e Leerjaar JONGENS 25 deelnemers
VAN DEN BROUCKE Robin 10e plaats
   
4e Leerjaar MEISJES 28 deelnemers
BROUCKAERT Evy 3e plaats
NOUWYNCK Amélie 8e plaats
VAN HECKE Machteld 13e plaats
COOPMAN Lisa 15e plaats
VANDERBEKE Angie 22e plaats
VANDERHAEGHE Uma 23e plaats
   
4e Leerjaar JONGENS 34 deelnemers
BOUCHAMA Soufiane 11e plaats
DEWASME Romain 14e plaats
   
5e Leerjaar JONGENS 36 deelnemers
VANSTEENKISTE Tist 9e plaats
STAELENS Alessandro 31e plaats
   
6e Leerjaar MEISJES 15 deelnemers
LIPPENS Bridget 2e plaats
   
6e Leerjaar JONGENS 39 deelnemers
VANDERSTEENE Lander 11e plaats
HELEWAUT Sander 12e plaats
BROUCKAERT Stijn 25e plaats
BERTRAM Alexander 37e plaats
   
Een super dikke proficat aan alle deelnemers  
MENEN - 16 september 2015  
   
3e Leerjaar MEISJES 73 deelnemers
COPPENS Justine 36e
   
3e Leerjaar JONGENS 112 deelnemers
VAN DEN BROUCKE Robin 16e
   
4e Leerjaar MEISJES 69 deelnemers
BROUCKAERT Evy 8e
COOPMAN Lisa 24e
NOWYNCK Amélie 26e
VAN HECKE Machteld 44e
VANDERHAEGHE Uma 53e
VANDERBEKE Angie 59e
   
4e Leerjaar JONGENS 124 deelnemers
DEWASME Romain 48e
BOUCHAMA Soufiane 60e
   
5e Leerjaar MEISJES 61 deelnemers
BOUDRY Luna 24e
   
5e Leerjaar JONGENS 113 deelnemers
STAELENS Alessandro 96e
   
6e Leerjaar JONGENS 109 deelnemers
VANDERSTEENE Lander 50e
BROUCKAERT Stijn 54e
HELEWAUT Sander 60e
BERTRAM Alexander 106e
   
PROOOOOOFICIAT  

SVS – KRANT VAN WEST-VLAANDEREN – SPAARACTIE BASISONDERWIJS

 

Woordje van de directeur:

U komt terecht in een school waar vooral de onderwijskwaliteit hoog aangeschreven staat.

In een sfeer van warmte en geborgenheid heten wij de kinderen en u als (groot)ouder hartelijk welkom. Het welbevinden vormt een zeer belangrijk uitgangspunt om dag in dag uit met uw kind aan de slag te gaan en een zeer leuke schooltijd te beleven.

Creativiteit vormt de rode draad doorheen het schoolgebeuren. Voor elk probleem bestaat een oplossing. Kinderen worden aangemoedigd zelf op ontdekking te gaan en te komen tot zelfstandig werken en probleemoplossend denken. We spelen in op ieder zijn talenten.

Dagdagelijks samenleven en samenwerken in een groene omgeving vormt een pure inspiratiebron. In onze schooltuin kunnen de kinderen voluit spelen en ontspannen. Met een bezoek aan onze educatieve biologische tuin brengen we letterlijk de natuur binnen in de klassen. De leerlingen leren zorgzaam omgaan met onze dieren. Dit maakt dat alle kinderen, jong en oud, volop het buitenleven kunnen ervaren en beleven.

Mevrouw Anne

Locatie

 

Dagindeling

  • 07.00 : Begin van de kinderopvang
  • 08.20 : Poort open
  • 08.35 : Aanvang van de lessen
  • 11.45 : Einde voormiddag
    Slaapklasje voor de kleinsten
  • 13.00 : Poort open
  • 13.15 : Aanvang van de lessen
  • 15.00 : Einde schooldag op vrijdag
  • 16.00 : Einde op ma, di en do
    Aanvang kinderopvang
  • 16.10 : Aanvang studie (ma, di en do)
  • 16.55 : Einde studie
  • 18.00 : Einde opvang op vrij
  • 18.30 : Einde opvang op ma, di en do

Log in